AnyDVD 6.1.2.3 Full süperr!!!

Aşağa gitmek

AnyDVD 6.1.2.3 Full süperr!!!

Mesaj  Admin Bir C.tesi Kas. 24, 2007 7:01 pm

AnyDVD, otomatik olarak kopyaya filmin, sürüşü sokunca bir DVD'in olduğu korumayı çıkarması için arka planda çalışır, o zaman yedeğin, gibi CloneDVD ve CloneDVD'i hareketli aletle yaptığı bir DVD'i kullanırken filmin olduğu yedek seni izin vermek. Seni de kutu, bölgenin kodladığı RPC'i çıkarır, o suretle filme bölgeyi yapmak herhangi birde özgür ve görülebilir oyuncunun ve herhangi birle yazılım olan oyuncunun olduğu DVD'in olduğu DVD. AnyDVD, filmin, gibi mesajların uyarılar olan telif hakkı ve FBI olduğu altyazılar ve yasağı kapsamaya yer verdiği istenmeyen çıkarmaktan yeteneklidir. O da bir uygulama dış başlatmak için izin ver seni her ne zaman seni ilaveyse, veya, bir diski çıkarsa, veya, seni DVD olan bir videonun olduğu ilavenin olduğu zaman otomatik olarak başlatmaktan yazılımın olduğu 'PC dostu'u engelle.

Yenilikler:

* Yeni: HD DVD'i ekledi, ve AACS destekler.
(Kullanıcıların, için anahtar HD DVD'i yükseltene ihtiyaç duyduğunu kaydetti, & AACS destekler)
* Yeni için desteğe "Koruma, okunamaz sektörleri temel aldı"ı çıkarması için yeni seçeneğin olduğu korumanın olduğu SONY Arccos'un olduğu uyarlamaları ekledi:
* Yırtan kişinin ayarladığı AnyDVD HD'i ekledi:
* Bazı küçük korumanın güç durumlar ve geliştirmeler, lisanları güncelleştirdiği başlıkların ve Sony Arccos'un olduğu mülti-açının olduğu problem

En beğendiginiz DVD filminizi DVD oynatıcı bölge kodu istiyorsa ve oynatamıyorsanız, DVD içerigini kopyalamak için dakikalarınızı harcayıp ek işlemler yapmak zorunda değilsiniz. ANYDVD bu tur sorunları başarıyla çözebiliyor. DVD bölge kodlarını otomatik olarak bulup optik sürücünüzün kodu hangi bölgeye ayarlanmış olursa olsun DVD içeriğini gösterebilir ve DVD oynatıcıdan, sabit sürücüye herhangi bir kayıt olmaksızın, DVD yazıcıya kopyalamayı da destekler. Sadece kopyalamak veya oynatmak istediğiniz DVD sürücünüzü gösteriyorsunuz, AnyDVD gerekli tüm işlemleri sabit sürücü alanına ihtiyaç duymadan tamamen otomatik olarak hallediyor. Üstelik DVD’niz hangi kopya korumasına sahip olursa olsun yeni oluşturacağınız DVD kopyanızın böyle bir kopya kilidi de olmayacaktır.
link:
http://www.tamindir.com/yukle.asp?id=14056
avatar
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 153
Kayıt tarihi : 23/11/07

Kullanıcı profilini gör http://normi.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz