Spyware Terminator 1.8.6.988 Türkçe !!!!

Aşağa gitmek

Spyware Terminator 1.8.6.988 Türkçe !!!!

Mesaj  Admin Bir C.tesi Kas. 24, 2007 6:15 pm

Bu yazılım bilgisayarınızı spywarelerden,adwarelerden, keyloggerlardan, trojanlardan, browser hijackers ve malwarelardan koruyor.bildiğiniz gibi piyasada bu tür programları bulmak oldukça kolay ve gerçektende fazla bulunuyor.bu nedenle hangisinin bu işleri başardığı gerçekten bilinmez birşey.başarılı yazılımlar da var ancak paralı olmalarıda onları pek tercih etmemizi engelliyor bu yazılımın ücretsiz olması ise avantaj olarak gözüküyor eğer bu işleri yapabilecek ücretsiz bir yazılım düşünüyorsanız bu programı deneyin..

Spyware Terminator is a FREE, easy-to-use and effective spyware remover providing real-time protection against spyware, adware, keyloggers, trojan horses, browser hijackers and other malware threats. Spyware Terminator protects your computer through powerful real-time protection shield, advanced system scanning and keeping found spyware in the safe quarantine.

Editörden: Türkçe dil desteği veren + ''freeware'' dağıtılan harika bir yazılım. Mutlaka deneyin.

Işıklı bölümleri programlayın:
- Spyware 'den bilgisayarınızı etkili bir şekilde korur
- Safely Store Quarantine Detected Spyware
Kullanmak için - kolay , düzene kolay
- elkitabı & bilgisayar Spyware-bedavanız'ı tutan tarama program yaptı
- Automatically Download Updates that Keep Spyware Terminator Current

Temel program özellikleri:
* Bedava 100% gerçek-zaman koruma size ekstrayı cezalandıran Spyware Terminator temel versiyon – temel bir fonksiyon en diğer uygulamalarda içerdi. Spyware , adware , Truvalar , keyloggers , giriş sayfası uçak korsanları ve diğer malware tehditleri etkili bir şekilde kaldırın.
* Güvenli karantina. Karantinaya hareket edilen taranmış boyunca tesis eden dosyalar şüphelenir. Spyware Terminator işler durumdadan onları önler ve Bilgisayarınıza zarar verene daha ileri sebep oluyor. Siz yeniden inceleyebilirsiniz ve Şüpheli dosyalar kaldıran permanentlye seçersiniz veya Temel dosyaları güvenli olarak saklar.
Kullanmak için * kolay. Spyware Terminator algılayan tüm beceri düzeylerinin insanlarına izin verir ve Spywareyi giderir. Eğer siz hata tarafından bir programı kaldırırsanız
siz ona arkayı kolayca koyabilirsiniz.
* Elkitabı & tarayan program yaptı. Bilgisayarınızı el ile tarayın veya Program derinlemesine bir yapılanı olmak için düzenli olarak tarar. Taranmış işlem diğer görevlerde çalışma iken sizin, aksadılmış olmayacak olmadığınız arka planda öyle koşar.

Homepage - http://www.spywareterminator.com
Size: 3.00 MB

http://www.spywareterminator.com/dnl/fil...inator.exe
avatar
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 153
Kayıt tarihi : 23/11/07

Kullanıcı profilini gör http://normi.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz